Eğitim alanında sahip olduğumuz köklü altyapımız ve deneyimlerimiz ile Bademli Eğitim Kurumları’nı kurduğumuz ilk günden bu yana; nitelikli eğitim ve öğrencilerimizin bilişsel, fiziksel ve sosyal gelişimlerine destek olacak öğrenme ortamlarımızla farkımızı ortaya koyduğumuz inancındayız.

Kendini tanıyan, anlayan, potansiyelini gerçekleştirmeyi hedefleyen bireyleri yetiştirme ilkesiyle; yeni dünya düzenini mimarı olacak gençlerimize ışık tutabilmek, her türlü zorlukla başa çıkabilecek becerilerle gelişmelerini sağlamak için çalışıyor ve üretiyoruz.

Yabancı dil konusunda pek çok eğitim kurumunun aksine özel programlar geliştirerek ortaokuldan lise mezuniyetine kadar olan süre içerisinde öğrencilerimize en az 2 dilde konuşma, yazma ve yaşam becerileri kazandırarak DÜNYA VATANDAŞI yetiştirmeyi önceliğimiz kabul ediyoruz.

Yaşam boyu öğrenme, deneyimlerle gelişme, kazanımlarla yön vermeyi ilke edinen öğretmen ve eğitmenlerimizle geleceğin kendine yeten mutlu genç neslini yetiştirmekten gurur duyuyoruz.

Kurucu
Necati Karasu