GELECEĞE İYİ İNSANLAR YETİŞTİRİYORUZ

Geleceğin kendine güvenli, iyi insanlarını yetiştirme ilkesiyle çıktığımız bu yolda; deneyimli eğitmenlerimiz ve branşlarında uzman öğretmenlerimiz ile öğrencilerimizin ihtiyaçlarına uygun şekilde tasarlanan kampüsümüzde ilerlemeye devam ediyoruz.

Bademli Eğitim Kurumları olarak yenilikçi eğitim yaklaşımımızla öğrencilerimize geleceğin eğitim ortamını sağlıyoruz. Akademik eğitim kalitemizin yanı sıra doğayla içi içe tasarlanan kampüsümüzde öğrencilerimizin sosyal gelişimlerine de katkı sağlamayı hedefliyoruz. Ders dışı zamanlarında; futbol, voleybol ve basketbol gibi spor faaliyetlerinin yanı sıra sosyal kulüplerimiz aracılığıyla tiyatro, müzik ve resim gibi sanatsal aktivitelerle de öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirmelerine destek oluyoruz.

İngilizce başta olmak üzere yabancı dil eğitiminde DÜNYA VATANDAŞI olmaları öngörüsüyle öğrencilerimize yaşam becerileri kazandıran programlar geliştiriyoruz. Fransızca ve Almanca dillerinde tiyatro oyunları sergileyerek dil gelişimlerini destekleyecek aktiviteler düzenliyoruz.

Yedi bin beş yüz metrekarelik alanda kurulan doğayla iç içe bir ortamda; 155 öğrenci ile butik eğitim şansı sunan okulumuzda her bir öğrencimize; insana, doğaya ve sürdürülebilir yaşama saygı duymayı öğretiyoruz.