Amacımız  MUTLU GENÇLER

Misyonumuz MUTLU ÖĞRENCİLER

Vizyonumuz MUTLU BİREYLER

Yeni dünya düzeninde kendini tanıyan ve seven, kendi potansiyelini keşfederek başarılı bir geleceği planlayabilecek bireyler yetiştirmek amacıyla kurguladığımız eğitim programlarımız, butik eğitim felsefemizin temelini oluşturuyor.

Kendini, içinde yaşadığı dünyayı araştırma ve keşfetme alışkanlığı kazanan öğrencilerimizi; gelecekte hangi coğrafyada yaşarsa yaşasınlar yaşamlarına maksimum düzeyde uyum sağlayacakları bir eğitimle donatmak hedefiyle çalışıyoruz.

Özel Bursa Bademli Eğitim Kurumları’nda öğrencilerimiz için kurguladığımız sistemli ve kişiye özel eğitim programlarıyla topluma ve kültürlere dair özgün bakış açılarına sahip, doğaya, insana ve evrensel değerlere saygı duyan birer “DÜNYA VATANDAŞI” olarak yetiştirmeyi amaç ediniyoruz. Bu amaç doğrultusunda başta Almanya, Fransa, İspanya, İtalya olmakla beraber Avrupa ve Amerika’ da bulunan sosyal sorumluluk projelerine katılmalarını sağlıyor, öğrencilerimize yurtdışında üniversite eğitiminin kapılarını açacak fırsatı sunuyoruz.

Öğretim ve eğitim programlarımızı uygulayan öğretmenlerimiz, öğrencilerimize kendi potansiyellerini gerçekleştirmek için destek olan öğrenci koçlarımız, rehberlik uzmanlarımız, Özel Bursa Bademli Eğitim Kurumu bünyesindeki hizmet personellerimizle, güven dolu bir okul ortamı sağlamak için çalışıyoruz.

Eğitim ve öğretim kadromuzda yer alan öğretmen ve uzmanlarımızı hizmet içi eğitimlerle destekleyerek, mesleki ve kişisel gelişimlerinde geleceğin ve modern eğitimin gereklerini yerine getirmelerini sağlıyoruz.

Öğrencilerimizin sahip olduğu öz değerlerinin üzerine ezberden uzak eğitim anlayışımız, öğrenmeye ve içselleştirmeye olanak tanıyan yeni nesil yöntemlerimiz ile akademik başarılar ekliyor, geleceklerinde fark yaratacak donanıma sahip olmalarını sağlıyoruz.

Gençlerimizin duygusal gelişimine katkı sağlayan sanatsal aktivitelerle ve fiziksel gelişimleriyle uyum becerilerini geliştiren sportif aktivitelerinin içinde yer alacak kulüplerimizde aktif rol almalarını sağlıyoruz. Özgüven ve karakter gelişimlerini destekleyen, entelektüel bilgi birikimlerini geliştiren müzik, biyoloji, kimya, edebiyat, yabancı dil ve spor branşlarında faaliyet gösteren müzik, fen teknoloji ve robotik, değerler, gezi, kültür edebiyat, sivil savunma, spor ve yabancı dil kulüplerimizle de mevcut ve potansiyel yeteneklerini geliştirmeye destek oluyoruz.