BURSA’DAN DÜNYAYA GELECEĞİN EĞİTİM ANLAYIŞI

ÖZELLEŞTİRİLMİŞ EĞİTİM PROGRAMI

Eğitimde Yeni Yaklaşım

Özel Bursa Bademli Eğitim Kurumları’nda, ezberden uzak, araştırma ve deneyimlenebilir bilgiler öğrencilerimizi geleceğe hazırlıyoruz. Uluslararası standartlardaki eğitim anlayışımız sayesinde okulunda mutlu olan çocukların, öğrenmeye heves duymasının pozitif sonuçlarını gözlemliyoruz. Öğrenme ortamlarını sadece sınıflarla sınırlamıyor, kampüsümüz dahilinde ve interaktif çalışmalarla çocuklarımız için kalıcı ve keyifli öğrenme fırsatları sunuyoruz.

Mutlu ve Başarılı Gençler

Özel Bursa Bademli Eğitim Kurumları’nda öğrencilerimize akademik başarının yanı sıra sosyal anlamda da başarılar kazandırmanın onları özgüveni yüksek bireyler olarak yetişmesini sağlayacağını biliyor ve bu sebeple onlara mutlu bir öğrenim hayatı sunmak adına çok çalışıyoruz.

ÖZGÜRLEŞTİRİLMİŞ EĞİTİM PROGRAMI

Kazanımlar Üzerine Odaklanan Alternatif Eğitim Anlayışı

Özel Bursa Bademli Eğitim Kurumları’nda ortaokul öğrencilerimiz için; bilişsel algı düzeylerini geliştirerek analitik düşünme becerileriyle donatıyoruz.  Öğrencilerimizin kendi potansiyellerini keşfetme yolculuğunda kişisel ve toplumsal sorumluluk bilincini de beraberinde geliştirecekleri alternatif eğitim modelimizle sistemin gereklerinden ziyade öğrencilerimizin ihtiyaçlarını ön plana alıyoruz.

Programlı çalışma disiplinin kazanıldığı yaşları kapsayan ortaokul öğrencilerimiz için hazırladığımız her gün en az 2 saat özel ders programımızla, ödev yapma, soru çözme ve konu tekrarlarıyla derslerinde temel bilgilerin kalıcılığını pekiştiriyoruz.

Uzman Psikolog Eşliğinde Danışmanlık ve Rehberlik

Çocukluktan ergenliğe geçiş döneminin provası sayılabilecek ortaokul yaşlarında öğrencilerimize; kendini tanıma, anlama ve ifade edebilme becerileri kazandırmak için birebir rehberlik ve danışmanlık desteği veriyoruz.

Aynı zamanda akademik başarılarının devamı için motivasyon arttırma, stresle başa çıkabilme, verimli ders çalışma programları geliştirme ve öğrenme problemlerini çözme üzerine öğrenci koçlarımızla birlikte çalışıyoruz.

ZENGİNLEŞTİRİLMİŞ EĞİTİM

Uzman Eğitim Kadromuz

Eğitimde deneyim ve bilginin eşit derecede önemli olduğuna inanıyoruz. Öğrencilerimizi branşlarında uzman ve tecrübeli öğretmenlerimize emanet ediyoruz. Yaşam boyu öğrenme ilkesine inanan, öğretmeyi seven, her bir öğrencisini bireysel olarak tanıyacak ve anlayacak potansiyeldeki öğretmen ve eğitmenlerimizle Özel Bademli Kurumları’nı geleceğe taşıyacak projelere imza atıyor olmaktan gurur duyuyoruz.

Tek Bir Eğitim Kurumu

Öğrencilerimizin akademik başarılarına katkı sağlamak için geliştirdiğimiz etüt ve özel ders programlarımızla dışarıdan herhangi bir destek almaya gerek kalmadan ortaokul müfredatını tamamlayarak, onları tercih edecekleri lise için hazırlıyoruz.