GELECEĞİNİ KURGULAYABİLEN GENÇLER YETİŞTİRİYORUZ

Deneyimlemek, dinlemek, keşfetmek ve rol model belirlemek, okulumuzun tüm öğrencileri için belirlediğimiz temel hak ve özgürlüklerin en başında geliyor…

ÖZELLEŞTİRİLMİŞ EĞİTİM PROGRAMI

Eğitimde Yeni Yaklaşım

Özel Bursa Bademli Eğitim Kurumları’nda, ezberden uzak, araştırma ve deneyimlenebilir bilgilerle öğrencilerimizi geleceğe hazırlıyoruz. Uluslararası standartlardaki eğitim anlayışımız sayesinde okulunda mutlu olan çocukların, öğrenmeye heves duymasının pozitif sonuçlarını gözlemliyoruz. Öğrenme ortamlarını sadece sınıflarla sınırlamıyor, kampüsümüz dahilinde ve interaktif çalışmalarla çocuklarımız için kalıcı ve keyifli öğrenme fırsatları sunuyoruz.

Mutlu ve Başarılı Gençler

Özel Bursa Bademli Eğitim Kurumları’nda öğrencilerimize akademik başarının yanı sıra sosyal anlamda da başarılar kazandırmanın onları özgüveni yüksek bireyler olarak yetişmesini sağlayacağını biliyor ve bu sebeple onlara mutlu bir öğrenim hayatı sunmak adına çok çalışıyoruz.

 

ÖZGÜRLEŞTİRİLMİŞ EĞİTİM PROGRAMI

Kazanımlar Üzerine Odaklanan Alternatif Eğitim Anlayışı

Özel Bursa Bademli Eğitim Kurumları’nda lise öğrencilerimiz için; istedikleri üniversitelerde okumalarını sağlayacak bilgiyle donatıyoruz. Yalnızca ilk sınırları içinde değil yurtdışındaki üniversitelerde okumak isteyen öğrencilerimiz için de hedeflerine uygun öğretim programları hazırlıyoruz.

Başta Almanya olmak üzere Avrupa ve Amerika’da lisans eğitimini tamamlamak isteyen öğrencilerimize yurtdışı eğitim danışmanlarımız aracılığıyla burslu kayıt imkanları ve sosyal sorumluluk projeleri konusunda rehberlik ediyoruz.

Uzman Psikolog Eşliğinde Danışmanlık ve Rehberlik

Z kuşağı olarak adlandırılan yeni dünya düzeninin mimarı olacak gençlerimizin ergenlik dönemindeki bilişsel ve ruhsal gelişimlerini destekliyor, belirli periyotlarda planlanan bireysel görüşmelerle gençlerimizin duygusal ihtiyaçlarına cevap vermek için çalışıyoruz.

 

ZENGİNLEŞTİRİLMİŞ EĞİTİM PROGRAMI

Uzman Eğitim Kadromuz

Eğitimde deneyim ve bilginin eşit derecede önemli olduğuna inanıyoruz. Öğrencilerimizi branşlarında uzman ve tecrübeli öğretmenlerimize emanet ediyoruz. Yaşam boyu öğrenme ilkesine inanan, öğretmeyi seven, her bir öğrencisini bireysel olarak tanıyacak ve anlayacak potansiyeldeki öğretmen ve eğitmenlerimizle Özel Bademli Kurumları’nı geleceğe taşıyacak projelere imza atıyor olmaktan gurur duyuyoruz.

Tek Bir Eğitim Kurumu

Öğrencilerimizin akademik başarılarına katkı sağlamak için geliştirdiğimiz etüt ve özel ders programlarımızla dışarıdan herhangi bir destek almaya gerek kalmadan hedefledikleri üniversiteleri kazanabilme imkanı da sunuyoruz.  Sınava hazırlık döneminde öğrencilerimizi tamamıyla ücretsiz olarak faydalanabilecekleri özel ders ve ek ders programlarımıza dahil ediyoruz.

Entelektüel Bakış Açısı ve Bireysel Keşif

Gelecekte kim olacakları, hangi mesleği seçecekleri ve ne şekilde kendilerini gerçekleştirecekleri hakkındaki bilinmezliğin içinde olan gençlerimiz için; akademik başarı odağının yanı sıra entelektüel bakış açılarını geliştirebilecekleri kulüpleri ile sınava hazırlık dönemlerinde dahi kendilerini ifade edecekleri ortamlar oluşturuyor, onları her açıdan destekliyoruz.

 

DERİNLEŞTİRİLMİŞ EĞİTİM PROGRAMI

Kariyer Planlama

Öğrencilerimizin istekleri, yetenekleri ve kazanımları doğrultusunda geleceklerini kurguladıkları lise döneminin başından sonuna kadar destekliyor ve kariyer planlamalarını tasarlamalarını sağlıyoruz. Gençlerimizin yatkın oldukları alanları, uzman psikologlar, rehber öğretmenler ve branş öğretmenleri eşliğinde belirleyip; bu alanlarını güçlendirmeye dönük bireyselleştirilmiş gelişim çözümleri sunuyoruz. Özel Bursa Bademli Eğitim Kurumları’nda belirli periyotlarla düzenli olarak uyguladığımız ölçme ve değerlendirme programlarıyla öğrencilerimize ait verileri analiz ediyor uzmanlarımız eşliğinde yorumluyoruz.

Gerçek Hayatla İç İçe

Özel Bursa Bademli Eğitim Kurumları’nda lise öğrencilerimizin geleceklerini kurgulamalarını sağlayacak mesleki seçimlerinin yanı sıra; iş hayatını yakından tanımaları ve geleceklerine dair doğru kararlar alabilmeleri için kısa süreli staj uygulamaları, geziler, sektör temsilcileri ile buluşmalar, meslek tanıtım günleri ve seminerleri gibi pek çok etkinlik düzenliyoruz.